Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Безжична пегла за коса CDS2000

Цена: 6,900 ден

Најавете се за салонска цена

Пегла што не го гори влакното (ја прави косата кадифено мека, сјајна и мазна коса со едно поминување)

SKU: KP156 Categories: , Tags: , ,

Безжична пегла за коса CDS2000

Пегла за коса со безжична технологија која гарантира 30мин независност. УСБ кабел за полнење вклучен во пакетот

Карактеристики:

  • Дигитална контрола на температурата со 4 степени 160-220С
  • Дополнителен инфрацрвен греач
  • Димензии на плочки: 30 х 90мм
  • Максимална температура: 220 С

 

 

Product Cat

Scroll to top