Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Фигаро за крупни локни (волуменска коса) MP Hair

Цена: 1,800 ден

Најавете се за салонска цена

одлично за крупни локни и постигнување на обемен волумен 

SKU: MP027 Categories: , Tags: , , ,

Безбедно ергономско фигаро за постигнување на волумен:

 

  • Со изолатор на врвот (за заштита од изгореници)
  • Регулатор за 5 различни нивоа на топлина
  • Саканата температура се постигнува за неколку секунди
  • Долг, лесно свитлив кабел за 360°

 

Упатство за употреба: Вклучете ја во струја и подесете ја температурата.

Работете по секции на косата. Да се обрне внимание да не доаѓа до предолго

изложување на косата на топлина, за да не се исуши влакното.

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фигаро за крупни локни (волуменска коса) MP Hair”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фигаро за крупни локни (волуменска коса) MP Hair”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top