Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

UV LED лампа 96W H3 Plus

Цена: Original price was: 3,900 ден.Current price is: 2,200 ден.

Најавете се за салонска цена

UV LED лампа за печење нокти.

96 W – УВ ЛЕД лампа за печење нокти со 39 лед диоди.

 

 

Product Cat

,

Brand

Crisnail

Scroll to top