Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

UV LED лампа 36W-3T

Цена: Original price was: 600 ден.Current price is: 450 ден.

Најавете се за салонска цена

UV LED лампа за печење нокти.

36 W – УВ ЛЕД лампа за печење нокти со 12 лед диоди.

 

 

Product Cat

,

Brand

Crisnail

Scroll to top