Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Розев гел (основен) CRISNAIL 45мл

Цена: 4,200 ден

Најавете се за салонска цена
гел со калциум со бледо розева, природна боја
SKU: 6834 Category: Tags: , ,
 Гел со калциум. Му дава на ноктот природна боја.
Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Розев гел (основен) CRISNAIL 45мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Розев гел (основен) CRISNAIL 45мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top