Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Розев гел (основен) CRISNAIL 45мл

Цена: 4,200 ден

Најавете се за салонска цена
гел со калциум со бледо розева, природна боја
SKU: 6834 Категорија Ознаки: , ,
 Гел со калциум. Му дава на ноктот природна боја.
Brand

Crisnail

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top