Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Правосмукалка за маникир 3 Мотори

Цена: 1,900 ден

Најавете се за салонска цена

колектор за струготини од нокти

Правосмукалка за маникир со убав дизајн, модерен стил, тивок, силен и ефикасен апсорбер на прашина.

Благодарение на трите вентилатори со голема брзина, ефикасно апсорбира дури и големи количини прашина. Куќиштето е дизајнирано имајќи ја предвид ергономијата, што овозможува подолго користење.

Технички податоци:
Напојување 220-240V 50/50Hz
3 вентилатори
Моќност 20W
Димензии: 34x29x9,5cm

Scroll to top