Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Фигаро (титаниум) за коса со заштитна штипка BaByliss PRO 13мм

Цена: 1,550 ден

Најавете се за салонска цена

фигаро за медиум локни од титаниум (ја штити косата од оштетување)

SKU: 2231E Categories: , Tags: , , ,

Употреба: Вклучете ја во струја и притиснете на I/O копчето 1 секунда.

Основната температура е 150 ºC. Со +/- подесете ја посакуваната температура.

 

Дисплејот ќе трепка, додека не се постигне температурата.

Работете по секции на косата.

 

Совет: Доколку сакате поизразени локни, завиткајте помалку коса.

Задржете 5-7 секунди, во зависност од текстурата и должината на косата.

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фигаро (титаниум) за коса со заштитна штипка BaByliss PRO 13мм”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фигаро (титаниум) за коса со заштитна штипка BaByliss PRO 13мм”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top