Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Правосмукалка за маникир 2 Мотори

Цена: 1,700 ден

Најавете се за салонска цена

колектор за струготини од нокти

Правосмукалка за маникир како ефективен колектор за прашина со два вентилатори со голема брзина.

Ефикасно апсорбира дури и големи количини прашина. Ергономско куќиште со убав дизајн. Перницата е мека и удобна, со тапацир од еколошка кожа. Комплетот вклучува две филтер кеси.

Технички податоци:
Моќност: 80 W
Напојување: 100-240 V, 50/60 Hz (AC/DC адаптер)
Димензии: 24,7 cm x 23 cm x 8,7 cm

Scroll to top