Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Фигаро со четка во 3 димензии (титаниум) BaByliss PRO 14/19/24мм

Цена: 1,790 ден

Најавете се за салонска цена

електрична титаниумска четка за виткање со 3 димензии и 2 нивоа на јачина

SKU: 3300E Categories: , Tags: , , ,

Употреба: Се препорачува да се употребува на влажна, претходно сушена миена коса.

Може да се користи и на сува коса за корекција на четкањето.

Четката има 3 позиции:

 

  1. 0 (исклучено)
  2. I (средно дување)
  3. II (силно дување)

 

Работете по секции не поголеми од 2cm. и што е можно поизедначени.

Секогаш работете од коренот кон врвовите.

Полека лизгајте ја четката по должина на секцијата.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фигаро со четка во 3 димензии (титаниум) BaByliss PRO 14/19/24мм”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фигаро со четка во 3 димензии (титаниум) BaByliss PRO 14/19/24мм”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top