Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

ДУО фигаро за ретро фризури (керамичко) MP Hair

Цена: 1,900 ден

Најавете се за салонска цена

двојно фигаро за таласи (совршено за pin-up фризури)

SKU: MP026 Categories: , Tags: , ,

Упатство за употреба: Вклучете ја во струја и подесете ја температурата.

Работете по секции на косата. Да се обрне внимание да не доаѓа до предолго

изложување на косата на топлина, за да не се исуши влакното.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ДУО фигаро за ретро фризури (керамичко) MP Hair”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ДУО фигаро за ретро фризури (керамичко) MP Hair”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top