Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Фигаро сет 5 во 1 CURL

Цена: 6,900 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: KP158 Категории , Ознаки: , ,

Фигаро сет 5 во 1, модуларна изведба за брзо и лесно менување на фризурата со една алатка.

Карактеристики:

  • Дигитална регулација на температура
  • Брзо и лесно менување на фигарата
  • Керамички и турмалински греачи
  • Температура: 80-210 С
  • Кабел: 2,4м
Scroll to top