Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ташна за ножици (аквамарин сина) Kaypro

Цена: 750 ден

Најавете се за салонска цена

Практична ташна за наизменична употреба на различни типови ножички. Заштедува време!

SKU: ML60 Categories: , Tags: , ,

Современа ташна за ножички. Професионалното шишање, бара наизменична употреба на различни типови на ножици. Оваа мини-актовка ќе ви заштеди време и ќе можете да ја замените техниката на шишање, во делови од секунда. Подвижна фризерница што ви обезбедува флексибилност на движење (особено погодна за работа во големи салони).

Дизајн: Италијански (со вселенски мотиви).

Боја: Аквамарин сина.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ташна за ножици (аквамарин сина) Kaypro”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ташна за ножици (аквамарин сина) Kaypro”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top