Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Кавијар Маска KAYPRO 500мл

Цена: 320 ден

Најавете се за салонска цена

Маска со кавијар за заштита на бојата на косата наменета за боена и третирана коса

Маска со кавијар за заштита на бојата на косата наменета за боена и третирана коса

Расплеткува, потхранува и ги затвора кутикулите правејќи ја косата свиленкаста, лесна за обликување и сјајна, без да додава тежина. Ја зачувува убавината на боената коса правејќи ја сјајна, поинтензивна, долготрајна.

Начин на употреба: Се нанесува по шампонирање на влажна коса рамномерно расчешлувајќи ја по должината до краевите. Се остава да дејствува 5 мин., потоа се плакне.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top