Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

СЕТ ножици за шишање + 2 x силиконски напрсток + 2 x штипки за коса

Цена: 1,990 ден

Најавете се за салонска цена

прецизни, ергономски ножици за шишање на коса

SKU: KPS007 Категории , Ознаки: , ,

прецизни, ергономски ножици за шишање на коса

Scroll to top