Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

СЕТ ножици за ретчење + 2 x силиконски напрсток + 2 x штипки за коса

Цена: 1,990 ден

Најавете се за салонска цена

ергономски ножици за ретчење и шпицести прамени

SKU: KPS008 Categories: , Tags: , ,

Го намалуваат волуменот кај многу густа коса при шишање.

Намена: 

  • За добивање зашилени прамени
  • Ублажување на преминот меѓу различни степени
  • Ретчење на многу густа коса
  • Модерни фризури
Scroll to top