Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ножици за прецизно обликување (нерѓосувачки челик) Tjs 6.0″ KAYPRO

Цена: 7,200 ден

Најавете се за салонска цена

Специјално сечило за шишање на супер-прецизни свиоци (со циркон). Полу-ергономски рачки.

 

Универзални ножици со специјално сечило за шишање на супер-прецизни свиоци.

 

Модел: FORBICI-KPS-PROCUT-P2-6.0

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ножици за прецизно обликување (нерѓосувачки челик) Tjs 6.0″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ножици за прецизно обликување (нерѓосувачки челик) Tjs 6.0″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top