Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ножици за лева рака (нерѓосувачки челик) Sx-Left-C 5.50″ KAYPRO

Цена: 8,500 ден

Најавете се за салонска цена

Универзални ножици со рамно лево сечило (со циркон). Одлични за фризери што работат со лева рака.

 

 

SKU: KPS021 Categories: , Tags: , , ,

Универзални ножици со рамно лево сечило. Одлични за фризери што работат со лева рака.

 

Модел: FORBICI-KPS-SX-LEFT-C

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ножици за лева рака (нерѓосувачки челик) Sx-Left-C 5.50″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ножици за лева рака (нерѓосувачки челик) Sx-Left-C 5.50″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top