Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Универзални ножици со гумирани рачки (со циркон) Forbici Kps Prof X 6.0″ KAYPRO

Цена: 2,900 ден

Најавете се за салонска цена

Универзални ножици, со удобни гумирани рачки (одлични за долготрајна работа). Ергономски.

 

 

 

SKU: KP014 Категории , Ознаки: , , ,

Универзални ножици, со удобни гумирани рачки (одлични за долготрајна работа). Ергономски.

 

Модел: FORBICI-KPS-PROF-X

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top