Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Универзални ножици со гумирани рачки (со циркон) Forbici Kps Prof X 6.0″ KAYPRO

Цена: 2,900 ден

Најавете се за салонска цена

Универзални ножици, со удобни гумирани рачки (одлични за долготрајна работа). Ергономски.

 

 

 

Универзални ножици, со удобни гумирани рачки (одлични за долготрајна работа). Ергономски.

 

Модел: FORBICI-KPS-PROF-X

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Универзални ножици со гумирани рачки (со циркон) Forbici Kps Prof X 6.0″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Универзални ножици со гумирани рачки (со циркон) Forbici Kps Prof X 6.0″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top