Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ножици за ретчење Procut P3 6.0″ KAYPRO

Цена: 3,650 ден

Најавете се за салонска цена

Високо-професионални ножици за ретчење коса. Полу-ергономски рачки.

SKU: KPS006 Categories: , Tags: , ,

Ножици за ретчење со 26 прецизни запци од нерѓосувачки челик. Полу-ергономски рачки.

 

Модел: FORBICI-KPS-PROCUT-P3-6.0

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ножици за ретчење Procut P3 6.0″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ножици за ретчење Procut P3 6.0″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top