Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ножици за ретчење Procut P3 6.0″ KAYPRO

Цена: 3,650 ден

Најавете се за салонска цена

Високо-професионални ножици за ретчење коса. Полу-ергономски рачки.

SKU: KPS006 Категории , Ознаки: , ,

Ножици за ретчење со 26 прецизни запци од нерѓосувачки челик. Полу-ергономски рачки.

 

Модел: FORBICI-KPS-PROCUT-P3-6.0

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top