Универзални ножици (нерѓосувачки челик) Procut P2 5.5″ KAYPRO

Цена: 3,650 ден

Најавете се за салонска цена

Сечило во облик на меч, за изедначено шишање. Ергономски рачки.

 

Сечило во облик на меч, за изедначено шишање. Ергономски рачки.

 

Модел: FORBICI-KPS-PROCUT-P2-5.5

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Универзални ножици (нерѓосувачки челик) Procut P2 5.5″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Универзални ножици (нерѓосувачки челик) Procut P2 5.5″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top