Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Колаген Шампон за кршлива коса KAYPRO 1000мл

Цена: 390 ден

Најавете се за салонска цена

Шампон против стареење на коса збогатен со колаген за стара, порозна, слаба коса

Шампон против стареење на коса збогатен со колаген за стара, порозна, слаба коса

Зацврстувачки anti-age шампон за коса која изгледа видливо помлада, со зголемен волумен и виталност. Нежно чисти, додавајќи текстура и сјај на косата.

Начин на употреба: Се нанесува на мокра коса, се масира и се плакне.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Колаген Шампон за кршлива коса KAYPRO 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Колаген Шампон за кршлива коса KAYPRO 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top