Универзални ножици (нерѓосувачки челик) Procut P1 6.0″ KAYPRO

Универзално сечило за право и овално шишање. Прави рачки.

 

Сподели

Универзално сечило за право и овално шишање. Прави рачки.

 

Модел: FORBICI-KPS-PROCUT-P1-6.0

Произведени: во Италија.

 

Универзални ножици (нерѓосувачки челик) Procut P1 6.0″ KAYPRO
Product Cat

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.