Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Заштитна престилка (со околувратник на прилагодување) TERMIX

Цена: 650 ден

Најавете се за салонска цена

штити од ситни влакна, вода, фарба и производи за стилизирање

Заштитна престилка, неопходна за шишање. Рачно дизајнирана, со најквалитетен водоотпорен материјал. Не дозволува да влезе вода во вратот на клиентот. Со специјално магнетно копче, за совршено прилагодување на димензијата на околувратникот.

Штити од ситни влакна, вода, фарба и производи за стилизирање.

Материјал: 75% полиестер, 25% памук и 100% полиетански заштитен водоотпорен слој.
Лесно се чисти (со крпа) и не се пегла.

ЕУ сертифициран.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Заштитна престилка (со околувратник на прилагодување) TERMIX”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Заштитна престилка (со околувратник на прилагодување) TERMIX”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top