Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Вреќичка за правосмукалка за маникир (еднократна употреба) x 1 PRINCESS NAILS

Цена: 80 ден

Најавете се за салонска цена

целулозна резервна вреќичка за една употреба (хигиенска)

Целулозна вреќичка за правосмукалка за маникир.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Вреќичка за правосмукалка за маникир (еднократна употреба) x 1 PRINCESS NAILS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Вреќичка за правосмукалка за маникир (еднократна употреба) x 1 PRINCESS NAILS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top