Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лак против пукање и раслојување CRISNAIL 14мл

Цена: 165 ден

Најавете се за салонска цена

хидрирање на ноктот, спречува пукање и раслојување

Nail Force Conditioner– Хидрирање на ноктот, спречува пукање и раслојување.

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лак против пукање и раслојување CRISNAIL 14мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лак против пукање и раслојување CRISNAIL 14мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top