Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Магнетен држач за шноли (на рака)

Цена: 450 ден

Најавете се за салонска цена

практичен магнет за шноли, при изработка на фризури што бараат голема прецизност и брзина

SKU: F023 Категории , Ознаки: , , ,

Практичен магнет за шноли, при изработка на фризури што бараат голема прецизност и брзина.

Scroll to top