Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Стандарден чешел CELCON

Цена: 90 ден

Најавете се за салонска цена

од CELCON® материјал, отпорен на свиткување, хемикалии и топлина 

SKU: MP041 Категории , Ознаки: , ,

Од CELCON® материјал, отпорен на свиткување, хемикалии и топлина.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top