Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Природен чешел (100% дрво) анти-статик KAYPRO

Цена: 360 ден

Најавете се за салонска цена

од CELCON® материјал, отпорен на свиткување, хемикалии и топлина 

SKU: KP030 Категории , , Ознаки: , , , ,

Дрвен чешел со широка намена, од чисто дрво.

Со 2 различни типа на запци. Не ја електризира косата. 

Совршено дополнување за Био-Салони!

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top