Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Штипки за коса со силиконски рачки (не се лизгаат) x 6 TERMIX

Цена: 390 ден

Најавете се за салонска цена

за прицврстување на косата при третман на боење, обликување и фенирање

SKU: TX09 Categories: , Tags: , ,

Ергономски штипки за прицврстување на косата при третман на боење, обликување и фенирање.
Со специјални силиконски рачки, за да не се лизгаат при работа.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Штипки за коса со силиконски рачки (не се лизгаат) x 6 TERMIX”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Штипки за коса со силиконски рачки (не се лизгаат) x 6 TERMIX”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top