лице

Најефикасен начин на аплицирање на Вашата козметичка рутина

Сега кога го знаете точниот редослед за аплицирање на нашата козметика како дел од дневната и ноќната рутина, ќе посветиме малку внимание на некои совети за аплицирање…

Дали ја користите козметиката по правилен редослед?

Серум, тоник, пилинг, крем, заштита од сонце, крем за околу очи, чистач… колку производи за нега на кожа имате во вашето шкафче? Сигурно многу…

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.