Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

D’Eyeko SUPER FULL 907

Цена: 150 ден

Најавете се за салонска цена

супер-густи трепки, изразено долги од 100% природно влакно 

SKU: DE907 Category: Tags: , ,

Меки, лесни и со природен изглед, за волумен.
Изработени од природно влакно.
100% рачна изработка.

Product Cat

Brand

Deyeko

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “D’Eyeko SUPER FULL 907”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “D’Eyeko SUPER FULL 907”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top