Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Серум за трепки – ANESI 5мл.

Цена: 490 ден

Најавете се за салонска цена

ЗАЈАКНУВА, ЗГУСНУВА и го стимулира РАСТОТ.

66% ПОДОЛГИ и ПОГУСТИ трепки за само 28 дена.

Серум за трепки

ЗАЈАКНУВА, ЗГУСНУВА и го стимулира РАСТОТ.

66% ПОДОЛГИ и ПОГУСТИ трепки за само 28 дена.

Текстура: серум

  • Ги зајакнува трепките и го стимулира нивниот раст после долготракно користење на вештачки трепки
  • Ги негува трепките и веѓите
  • Ги заштитува трепките

Активни состојки:

  • Хидролизиран соја протеин
  • Екстракт од див костен
  • Хидролизиран кератин
Product Cat

Brand

Anesi, Deyeko

Scroll to top