Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

D’Eyeko TRENDY 915

Цена: 90 ден

Најавете се за салонска цена

супер-долги трепки, за нежен изглед

SKU: DES915 Категорија Ознаки: , ,

Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.
Заведи го дур да трепнеш! ​

Product Cat

Brand

Deyeko

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top