Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

D’Eyeko LENGHTENING 908

Цена: 150 ден

Најавете се за салонска цена

долги трепки со нежни продолжетоци со 100% природно влакно 

SKU: DE908 Category: Tags: , ,

Меки, лесни и со природен изглед, издолжување.
Изработени од природно влакно.
100% рачна изработка.

Product Cat

Brand

Deyeko

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “D’Eyeko LENGHTENING 908”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “D’Eyeko LENGHTENING 908”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top