Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

СЕТ: 12 x D’Eyeko NATURAL 918

Цена: 1,440 ден

Најавете се за салонска цена

нежни трепки од 100% природно влакно 

12 x D'Eyeko NATURAL 918

нежни трепки од 100% природно влакно 

Меки, лесни и со нежен изглед.
Изработени од природно влакно.
100% рачна изработка.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top