Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Безбоен лепак за трепки ARDELL 0.5гр

Цена: 60 ден

Најавете се за салонска цена

практичен мал лепак за 4-5 нанесувања 

Scroll to top