Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

ARDELL NATURAL BEAUTIES

Цена: Original price was: 240 ден.Current price is: 168 ден.

Најавете се за салонска цена

нежни, тенки, супер-долги трепки

Scroll to top