Попуст!

СЕТ: 12 x D’Eyeko LENGHTENING 909

Цена: 1,440 ден

Најавете се за салонска цена

долги трепки со нежни продолжетоци со 100% природно влакно 

12 x D'Eyeko LENGHTENING 909

долги трепки со нежни продолжетоци со 100% природно влакно 

Меки, лесни и со природен изглед, издолжување.
Изработени од природно влакно.
100% рачна изработка.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ: 12 x D’Eyeko LENGHTENING 909”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ: 12 x D’Eyeko LENGHTENING 909”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top