Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

СЕТ: 12 x D’Eyeko LENGHTENING 909

Цена: Original price was: 1,800 ден.Current price is: 1,440 ден.

Најавете се за салонска цена

долги трепки со нежни продолжетоци со 100% природно влакно 

12 x D'Eyeko LENGHTENING 909

долги трепки со нежни продолжетоци со 100% природно влакно 
Категорија Ознаки: , ,

Меки, лесни и со природен изглед, издолжување.
Изработени од природно влакно.
100% рачна изработка.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top