Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

D’Eyeko LENGHTENING 909

Цена: 150 ден

Најавете се за салонска цена

долги трепки со нежни продолжетоци со 100% природно влакно 

SKU: DE909 Категорија Ознаки: , ,

Меки, лесни и со природен изглед, издолжување.
Изработени од природно влакно.
100% рачна изработка.

Product Cat

Brand

Deyeko

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top