D’Eyeko LENGHTENING 909

долги трепки со нежни продолжетоци со 100% природно влакно 

SKU: DE909 Категории: Tags: , ,
Сподели

Меки, лесни и со природен изглед, издолжување.
Изработени од природно влакно.
100% рачна изработка.

D’Eyeko LENGHTENING 909
Product Cat

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.