Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

D’Eyeko TRENDY (тројни) 3001

Цена: 210 ден

Најавете се за салонска цена

трослојни, густи кратки влакна со издолжувања што растат кон крајот на окото

SKU: DES3001 Category: Tags: , ,

Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.
Трослојни. Заведи го дур да трепнеш! ​

Product Cat

Brand

Deyeko

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “D’Eyeko TRENDY (тројни) 3001”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “D’Eyeko TRENDY (тројни) 3001”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top