Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

D’Eyeko LENGHTENING 915

Цена: 150 ден

Најавете се за салонска цена

изразено долги трепки со нежен изглед од 100% природно влакно 

SKU: DE915 Category: Tags: , ,

Меки, лесни и со природен изглед, издолжување.
Изработени од природно влакно.
100% рачна изработка.

Product Cat

Brand

Deyeko

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “D’Eyeko LENGHTENING 915”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “D’Eyeko LENGHTENING 915”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top