Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

D’Eyeko проѕирен лепак за трепки

Цена: 150 ден

Најавете се за салонска цена

со тенок апликатор за прецизно, лесно и брзо нанесување

Моќен лепак, идеален за лепење на целосни трепки.
Трепките ќе бидат добро прицврстени во тек на целиот ден.
Тенок апликатор за прецизно, лесно и брзо нанесување.

Product Cat

Brand

Deyeko

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top