Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

СЕТ: 12 x D’Eyeko TRENDY (тројни) 3001

Цена: Original price was: 2,520 ден.Current price is: 2,280 ден.

Најавете се за салонска цена

трослојни, густи кратки влакна со издолжувања што растат кон крајот на окото

12 x D'Eyeko TRENDY (тројни) 3001

трослојни, густи кратки влакна со издолжувања што растат кон крајот на окото
Категории , Ознаки: , ,

Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.
Трослојни. Заведи го дур да трепнеш! ​

Product Cat

Scroll to top