Попуст!

Ardell снопчиња (кратки)

Цена: 168 ден

Најавете се за салонска цена

трајни трепки со чвор во коренот

SKU: 6902 Category: Tags: , , ,
Додајте им на трепките пополн, суптилен изглед кој привлекува внимание,
со овие лесно наносливи, трајни трепки со чвор во коренот.
Лесни и водоотпорни.
Product Cat

Brand

Ardell

Scroll to top