Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Серум за околу очи – Radiance ANESI 15мл.

Цена: 560 ден

Најавете се за салонска цена

Целосна нега на очите со серум кој го подобрува васкуларниот систем и ја подобрува деградацијата на масното ткиво, а со тоа и ги намалува подочниците.

SKU: 6338 Категории , Ознаки: , ,

Целосна нега на очите со серум кој го подобрува васкуларниот систем и ја подобрува деградацијата на масното ткиво, а со тоа и ги намалува подочниците.

Текстура: течност

 • Ги намалува подочниците кои се создаваат со акумулација на течности и масти.
 • Ги осветлува темните кругови за 4 недели
 • Ја подигнува и тонизира кожата околу очите
 • Ги намалува и пополнува брчките предизвикани од дехидратација
 • Ја освежува и релаксира ареата околу очите

Активни состојки:

 • Fresolat X-Cool
 • Алфаалфа и бел лупин
 • Хиалуронска киселина
 • Квасни екстракти
 • Л-Карнитин
 • Екстракт од Рускус

Начин на употреба:  Наутро и навечер, по чистење на шминката со Fluide Demaquilante Yeux нанесете мала количина ид серумот со помош на апликаторот. Со нежни допири масирајте се додека целосно не се апсорбира.

Product Cat

,

Brand

Anesi

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top