Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Серум за околу очи – Radiance ANESI 15мл.

Цена: 560 ден

Најавете се за салонска цена

Целосна нега на очите со серум кој го подобрува васкуларниот систем и ја подобрува деградацијата на масното ткиво, а со тоа и ги намалува подочниците.

Целосна нега на очите со серум кој го подобрува васкуларниот систем и ја подобрува деградацијата на масното ткиво, а со тоа и ги намалува подочниците.

Текстура: течност

 • Ги намалува подочниците кои се создаваат со акумулација на течности и масти.
 • Ги осветлува темните кругови за 4 недели
 • Ја подигнува и тонизира кожата околу очите
 • Ги намалува и пополнува брчките предизвикани од дехидратација
 • Ја освежува и релаксира ареата околу очите

Активни состојки:

 • Fresolat X-Cool
 • Алфаалфа и бел лупин
 • Хиалуронска киселина
 • Квасни екстракти
 • Л-Карнитин
 • Екстракт од Рускус

Начин на употреба:  Наутро и навечер, по чистење на шминката со Fluide Demaquilante Yeux нанесете мала количина ид серумот со помош на апликаторот. Со нежни допири масирајте се додека целосно не се апсорбира.

Product Cat

,

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top