Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

D’Eyeko снопчиња (средни)

Цена: 150 ден

Најавете се за салонска цена

лесно наносливи, трајни трепки со чвор во коренот

SKU: DE006 Category: Tags: , ,
Додајте им на трепките пополн, суптилен изглед кој привлекува внимание,
со овие лесно наносливи, трајни трепки со чвор во коренот.
Лесни и водоотпорни.
Product Cat

Brand

Deyeko

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “D’Eyeko снопчиња (средни)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “D’Eyeko снопчиња (средни)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top