Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

D’Eyeko снопчиња (долги)

Цена: 150 ден

Најавете се за салонска цена

лесно наносливи, трајни трепки со чвор во коренот

SKU: DE007 Категорија Ознаки: , ,
Додајте им на трепките пополн, суптилен изглед кој привлекува внимание,
со овие лесно наносливи, трајни трепки со чвор во коренот.
Лесни и водоотпорни.
Product Cat

Brand

Deyeko

Scroll to top