Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

СЕТ: 12 x D’Eyeko DOUBLE 2002

Цена: 1,920 ден

Најавете се за салонска цена

двослојни трепки во облик на лепеза, од 100% природно влакно 

Меки, лесни и двојно обложени.
Изработени од природно влакно.
100% рачна изработка.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ: 12 x D’Eyeko DOUBLE 2002”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ: 12 x D’Eyeko DOUBLE 2002”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top