Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

СЕТ: 12 x D’Eyeko DOUBLE 2002

Цена: Original price was: 2,160 ден.Current price is: 1,920 ден.

Најавете се за салонска цена

двослојни трепки во облик на лепеза, од 100% природно влакно 

Категорија Ознаки: , ,

Меки, лесни и двојно обложени.
Изработени од природно влакно.
100% рачна изработка.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top