Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

D’Eyeko DOUBLE 2002

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

двослојни трепки во облик на лепеза, од 100% природно влакно 

SKU: DE2002 Категорија Ознаки: , ,

Меки, лесни и двојно обложени.
Изработени од природно влакно.
100% рачна изработка.

Brand

Deyeko

Scroll to top