Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Серум за стрии 150мл.

Цена: 950 ден

Најавете се за салонска цена

ТЕРМО-АКТИВНА КРЕМА ПРОТИВ ЦЕЛУЛИТ ANESI 200МЛ

SKU: 6399 Категории , Ознаки: , ,

Серум за стрии кој помага во намалување на стриите и спречување на ново истегнување.

Зацврстувачки концентрат наменет за подобрување на тонот и еластичноста на кожата. Помага да се намалат стриите и да се спречи ново истегнување.

Product Cat

,

Brand

Anesi

Scroll to top